Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Rzeczywiste koszty nabycia towarów

przez
chomik123
na 08.06.2017, 13:22 2546 odsłony

Cześć, W jaki sposób mogę podczas przyjmowania produktów na magazyn dodać ich rzeczywistą wartość z faktury? Aktualnie pracuję na wersji 9.0 wykonując operację przyjęcia na magazyn system chce jedynie aby podał numer partii przyjmowanego towaru ale nie wiem jak dodać rzeczywisty koszt nabycia z faktury. Dodam, że po przyjęciu program zawsze przyjmuje po zdefiniowanym na stałe koszcie tego produktu.

Potrzebuję znać rzeczywisty koszt nabycia co do partii

 


0
chomik123
na 08.06.2017, 14:30

Dzięki za szybką odpowiedź. Gdzie mogę zdefiniować sposób rozliczeń = cena rzeczywista

  • Oflaguj

Po pierwsze, należy odpowiednio skonfigurować metody wyceny magazynu. Po drugie, nadać uprawnienia. Po trzecie, zerknij do definicji kategorii produktów.

Dariusz Żbikowski
na 08.06.2017, 14:41

Ok, mam:) dzięki jak nie wiem co!

chomik123
na 08.06.2017, 14:45

0

Dariusz Żbikowski

--Dariusz Żbikowski--

1280
| 4 3 3
LODZ, Polska
--Dariusz Żbikowski--
Dariusz Żbikowski
na 08.06.2017, 14:10

System kalkuluje rzeczywiste koszty nabycia wg. wygenerowanych wcześniej zamówień zakupu. Faktura (nie dotyczy sama w sobie obrotu towarowego) nie jest tu żadnym wykładnikiem. Kalkulacje te prowadzi oczywiście tylko wtedy, gdy w produkcie zdefiniowano sposób rozliczeń = cena rzczywista.

Jeśli konieczna jest korekta kwot, w stosunku do tych, które wynikają z zamówienia do dostawcy, moża użyć ew. modułu  stock_landed_cost.

  • Oflaguj

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 08.06.2017, 13:22
Oglądano: 2546 razy
Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017, 14:30