Zarządzanie zakupami

Zautomatyzowane zapotrzebowania, kontrola faktur

Zautomatyzowane propozycje zamówień, zapytania ofertowe, śledzenie zamówień, zarządzanie informacjami o dostawcach, kontrola otrzymanych produktów, sprawdzanie faktur od dostawców - to wszystko możesz zrobić i jeszcze wiele więcej w systemie zarządzania zakupami.

Zautomatyzowane zapotrzebowania

Zmniejsz poziom zapasów poprzez zdefiniowanie reguł zamawiania

Uzyskanie propozycji zakupu w odpowiednim czasie, tak aby zmniejszyć poziom zapasów. Popraw swoje zakupu i wydajność magazynu poprzez wprowadzenie regu zamawiania, zależnych od poziomu zapasów, zasad logistycznych, zamówień sprzedaży, zleceń produkcyjnych, prognoz, płatności itp.

Prośby o oferty lub zamówienie do dostawcy za pomocą jednego kliknięcia. Uzyskasz dostęp do szczegółowych informacji o zamówionych produktach i fakturach do zamówień.

Wszystko jest proste, z tą aplikacją.

Oferty kupna

Znajdź najlepszą cenę, prowadząc negocjacje z kilkoma dostawcami

Tworzenie ofert zakupu, gromadzenie i organizacja zapytań do dostawców i porównywanie propozycji. Wybierz najlepszą ofertę oraz prosto i szybko wyślij zamówienie. Użyj później raportów aby przeanalizować jakość swoich dostawców.

Oprogramowanie pozwala Ci na to wszystko.

Integracja e-mail

Pełna komunikacja elektroniczna

Zintegruj całą komunikację z dostawcami w sprawie zamówień (lub zapytań ofertowych). Pozwoli to na skuteczniejsze negocjacje lub poźniejsza obsługę posprzedażnych problemów serwisowych.  

Korzystaj z modułu zarządzania śledzeniem wierzytelności i wszelkimi zagadnieniami płatności związanych z dostawcami.

Cena ewidencyjna, średnia cena, FIFO, LIFO

Różne metody kalkulacji kosztów i ewidencji zapasów

Użyj takiej metody kalkulacji kosztów, która odzwierciedla potrzeby firmy: średnia cena, średnia cena, FIFO lub LIFO.  Pobierz wpisy rachunkowości i wyceny prawo zapasów w czasie rzeczywistym.  Odoo zarządza wszystko dla Ciebie, przejrzysty.

Importowanie cenników dostawców

Podejmowanie trafnych decyzji zakupowych w oparciu o najlepsze ceny

Prosty import cenników dostawców pozwala łatwo podejmować trafne decyzje zakupowe w oparciu o promocje, ceny zależne od ilości i inne szczególne warunki kontraktowe.  Można nawet oprzeć swoje ceny sprzedaży bezpośrednio na cenach Twojego dostawcy.

Kontrola produktów i faktur

Bogate możliwości kontroli dostaw, dokumentów i jakości

Żaden produkt lub zamówienie nie zostanie pominięte; Inventory Control umożliwia zarządzanie powrotem zamówień, zwrotów, receivals produktów i kontroli jakości. 

Wybierzesz odpowiedni sposób zarządzania w zależności od potrzeb: wstępne generowanie faktur w oparciu o zamówienia i otrzymane produkty; tworzenie faktur ręcznie importując pozycje z zamówień itp.

Statystyki dotyczące zakupów

Dzieki większej świadomości ograniczysz koszty

Uzyskać dokładne dane statystyczne dotyczące swoich dostaw poprzez elastyczne raportowanie: opóźnienia dostaw, negocjowane zniżki ceny, ilości zakupionych itp.

Możesz zintegrować zakupy z analityką rachunkowości w celu analizy rentowności kontraktów.

2 miliony użytkowników prowadzi swą działalność wraz z Odoo