CRM - Zarządzanie relacjami z klientami

Zwiększ wydajność sprzedaży, popraw stopę wygranej, podnieś dochody

Zarządzaj bez wysiłku swoim przepływem sprzedaży. Przyciągaj potencjalnych klientów, monitoruj rozmowy telefoniczne i spotkania. Analizuj jakość swoich klientów, co pozwoli podejmować świadome decyzje i zaoszczędzić czas. Dokonaj integracji e-maili z wszystkich Twoich kontaktów, bezpośrednio w aplikacji.

Świetne tablice kanban umożliwiające przepływ informacji

Śledź Twój przepływ szans i możliwości z rewolucyjnymi tablicami kanban, już w kilku prostych krokach. Pracuj wewnątrz przepływu sprzedaży i otrzymuj błyskawicznie wizualne informacje na temat następnych akcji, nowych wiadomości, najlepszych możliwości i spodziewanych przychodów.

Zwiększ swoją sprzedaż wraz ze świetnym oprogramowaniem do zarządzania, dla firm każdej wielkości.

Integracja sieci społecznych

Jedyny Open Source CRM z wbudowanymi funkcjami społecznymi

Wnieś wiedzę społeczną do swojego procesu sprzedaży. Uzyskuj informacje z portali społęcznościowych takich jak: Linkedln, Twitter czy Facbook, aby łatwiej odnaleźć perspektywy oraz automatycznie załadować dane kontaktowe w Twojej książce adresowej.

Łatwe zarządzanie potencjalnymi klientami

Autmatycznie znajduj potencjalnych klientów w przychodzących e-mailach. Sprawnie ich analizuj oraz porównuj wydajność kampanii, działu, kanału lub zespołu sprzedaży. 

Znajduj kopie, łącz klientów oraz przypisuj ich do odpowiedniego sprzedawcy w jednej operacji. Spędzaj mniej czasu nad administracją, a więcej nad potrzebami potencjalnych kupujących. 

Zorganizuj swoje szanse

Przejrzysty interfejs użytkownika z wszystkim na jednym ekranie

Uporządkuj swoje możliwości, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się
na najlepszej ofercie. Zarządzaj wszystkimi interakcjami z klientem z konkretnej oferty, takimi jak e-maile, rozmowy telefoniczne, notatki wewnętrzne, spotkania i cytaty.

Śledź szanse, które Cię interesują i bądź informowany o konkretnych wydarzeniach: sprawa wygranej lub przegranej, etap zmian, nowe zapotrzebowania klientów, itd.

Integracja i automatyzacja e-maili

Korzystaj z tej samej aplikacji e-mail, z którą pracowałeś do tej pory. Nieważne czy Twoja fima używa Microsoft Outlook czy Gmail'a, nikt nie będzie musiał zmieniać sposobu w jaki pracuje, a co za tym idzie, wszyscy pozostaną wydajni.

Kieruj, sortuj i filtruj przychodzące wiadomości automatycznie. Odoo CRM przechwytuje e-maile i przyporządkowuje je do odpowiedniej szansy, czy też do zespołu sprzedaży. Listy nowych potencjalnych klientów są tworzone w locie, a zainteresowani sprzedawcy są powiadamiani automatycznie.

Plany pracy i współpracy

Planuj harmonogram spotkań i rozmów telefonicznych za pomocą zintegrowanego kalendarza.  Możesz zobaczyć jednocześnie swój własny plan jak i plany swoich kolegów z pracy, w jednym widoku.  Jako kierownik, szybko sprawdisz, nad czym Twój zespół obecnie pracuje i ustawisz harmonogram dla niektórych zadań.

Prowadź automatyczne kampanie marketingowe

Zwiększ wydajność poprzez automatyzację zadań

Skorzystaj z kampanii marketingowych w celu automatyzacji procesu akwizycji i promocji.  Definiujesz automatyczne działania (np. prośba o kontakt telefoniczny, wysłanie e-mail, ustawienie przypomnienia, itp.) na podstawie różnych przesłanek (brak aktywności przez 20 dni, odpowiedział na e-mail promocyjny, itp.).

Optymalizujesz kampanię od sygnału do zamknięcia, w kążdym kanale.  Podejmujesz trafniejsze decyzje o tym, gdzie inwestować i w efekcie zobaczysz wpływ działań marketingowych na stan firmy.

Dostosuj cykl sprzedaży

Dostosowanie etapów sprzedaży do Twoich potrzeb

Dostosuj cykl sprzedaży, konfigurując poszczególne etapy sprzedaży, tak aby maksymalnie je dopasować do Twojego podejścia do sprzedaży. System pozwala na tworzenie własnych szablonów dla tych etapów.  Dostarcza satystyk kontrolnych, pozwalających uzyskać dokładne prognozy, tak aby poprawić wyniki sprzedaży na każdym etapie Twoich relacji z klientem.

Raporty i pulpity menedżerskie

Uzyskaj dostęp do właściwych informacji aby podejmować trafniejsze decyzje

Dobry przegląd pozwoli podejmować lepsze decyzje.  Zbudujesz panele kontrolne, tak aby uzyskać obraz Twojej firmy na pierwszy rzut oka.  W czasie rzeczywistym, raporty i wykresy, które każdy może tworzyć i udostępniać.

Napędzaj zaangażowanie poprzez współzawodnictwo

Naturalne pragnienia konkurencji utworzą dźwignię finansową

Wzmocnisz dobre nawyki i zwiększysz ilość wygranych dzięki nagrodom inspirowanym mechaniką gry.  Skup zespoły sprzedaży na jasnych celach biznesowych, stawiając wyzwania, wzmacniając cele osobiste i kreując liderów zespołu.

Liderzy

Nagradzaj liderów i konkurencję zespołów sprzedażowych według wskaźników wydajności.

Cele osobiste

Przypisuj jasne cele pracownikom, aby uzgodnić je z celami firmy.

Cele zespołu

Porównuj przychody według prognoz i budżetów w czasie rzeczywistym.

2 miliony użytkowników prowadzi swą działalność wraz z Odoo