Księgowość wyjątkowo łatwa

Piękna, prosta, w pełni funkcjonalna

Eleganckie i w pełni funkcjonalne jest zintegrowane oprogramowanie księgowe dla firm każdej wielkości. Księgowość Odoo oferuje większe możliwości zespołowi księgowemu, przy pracy z klientami i dostawcami.

Aktywacja funkcji na żądanie; zintegrowana księgowość analityczna do budżetu, majątku i konsolidacji wielu firm.

Inteligentny interfejs użytkownika

Zapisy transakcjyjne w kilka kliknięć i łatwe zarządzanie wszystkimi czynnościami finansowymi w jednym miejscu.  Interfejs użytkownika Odoo został zaprojektowany z myślą o wydajności.

Lepsza droga do współpracy

Przydziel dostęp do najnowszych operacji biznesowych zespołowi i swoim księgowm - każdy będzie na bieżąco ze ​​wszystkimi nowymi informacjami i zmianami.

Dostep w pracy, domu czy też w podróży.

Podłącz swoje konta bankowe

Importuj wyciągi bankowe i uzgadniaj je w zaledwie kilku kliknięciach. 
Przygotowanie zleceń płatniczych w oparciu o faktury dostawców i konkretne wymagania terminów płatności.

Zarabiaj szybciej

Fakturowanie elektroniczne i zautomatyzowane wezwania

Tworzenie i wysyłanie profesjonalnych faktur i otrzymywanie płatności w trybie online.  Nie trzeba wysyłać przypomnień do dłużników - one wyślą się same, automatycznie. Zatem zapłaty otrzymasz szybciej.

Integracja sprzedaży

Automatyczne tworzenie faktur ze zleceń sprzedaży, zamówień na dostawy lub opartych o czas i materiały.  Fakturujesz klientowi wydatki w projektach w zaledwie kilku kliknięciach.

Integracja zakupów

Kontrola faktur dostawców na podstawie zamówień.  Uzyskasz w czasie rzeczywistym raporty wyceny zapasów, automatycznie księgowanych na kontach.

Wielopoziomowa księgowość analityczna

Zintegruj swoje konta analityczne z kartami pracy, projektami, fakturami, kosztami itp. Nie ma potrzeby rejestrowania transakcji, wszystkie zapisy analityczne publikowane są automatycznie stosownie do reguł biznesowych.

Wszystko to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

Zarządzanie aktywami, śledzene kosztów, kontrola budżetów, wielopoziomowa rachunkowośc analityczna.  Odoo posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby utrzymać sprawnośc działania swego biznes.

Skalowalność wraz z rozwojem

System jest używany zarówno przez bardzo małe, jak i bardzo duże organizacje

Odoo obsługuje wiele walut, wielu użytkowników z różnymi prawami dostępu, wiele firm z konsolidacją w czasie rzeczywistym i nieograniczonymi planami analitycznymi.

Pulpity zarządcze i kluczowe wskaźniki wydajności (KPI)

Bezpośredni dostęp do kluczowych informacji z dynamicznych i konfigurowalny pulpitów.  Analizuj swoją aktywność finansową poprzez uogólnianie (drill-up), uszczegóławianiu (drill-down), przekrojom (drill-across) i funkcjom filtrującym.

2 miliony użytkowników prowadzi swą działalność wraz z Odoo