Zarządzaj zadaniami tak, jak lubisz!

Elementy współpracy i zarządzanie projektami w czasie rzeczywistym. Odoo każdemu pomaga dobrze wykonać swą pracę.

Śledż wszystko; od ogólnej perspektywy do najmniejszych szczegółów; od zamówienia klienta do ostatecznego rozliczenia.

Zaprojektowany jest tak, aby bezproblemowo dopasować go do własnych potrzeb

Organizowanie projektów poprzez własne procesy.  Praca nad zadaniami i problemami przy użyciu widoku kanban;  Harmonogram zadań na wykresie Gantta a kontrola terminów w widoku kalendarza.  To oprogramowanie open source, zapewnia szereg różnych narzędzi, które mogą być łatwo dostosowane do własnego systemu zarządzania projektami.  Tworzenie określonych etapów dla każdego projektu, tak aby wszystkie zespoły mogą zoptymalizować swoją pracę w prosty i profesjonalny sposób.

Widok kanban

Wykresy Gantta

Kalendarz

Łatwy w użyciu

Zorganizuj się tak szybko, jak pomyślisz. Ten łatwy w obsłudze interfejs nie zabiera czasu na naukę a każdą czynność wykonasz natychmiast. Nic nie stoi pomiędzy Tobą i Twoją produktywnością.

Przychodzące wiadomości e-mail tworzą automatycznie nowe zadania i otwierają nowe "problemy" w locie, co pozwala łatwo współpracować z klientami.

Współpraca

Czat w czasie rzeczywistym, współdzielone dokumenty, zintegrowana poczta e-mail

Używaj zintegrowanego komunikatora do rozmów z zespołem lub z klientami i udostępniania dokumentów bądź komentarzy dotyczących zadań i problemów. Zintegruj wszystkie swoje rozmowy szybko wraz z e-mail.

Porozmawiaj z innymi użytkownikami lub klientami korzystając z czatu na żywo, który może pomóc w znalezieniu szybkich rozwiązań problemów w projektach.

Dokumentowanie współpracy

Moc narzędzia etherpad, przy realizacji zadań

Można wspólnie edytować propozycje projektów, specyfikacji lub plany spotkań bezpośrednio w aplikacji. Włączona funkcja etherpad pozwala kilku osóbom na pracę nad tymi samymi zadaniami, w tym samym czasie.

Jest to bardzo skuteczne narzędzie dla podsumowania spotkań, sporządzania protokołu walnego zgromadzenia lub przy pracy nad złożonymi wymaganiami projektu. Każdy użytkownik ma swój własny kolor i można odtworzyć cały proces tworzenia treści.

Tryb pracy

Otrzymasz powiadomienia na temat projektów i zadań pozostających do wykonania. Bądź na bieżąco ze wszystkim, co Cię interesuje.  Używaj zielono / czerwonych wskaźników wizualnych aby zaznaczyć to, co zostało zrobione i to, co wymaga uwagi.

Ewidencja czasu pracy, umów i faktur

Projekty są automatycznie zintegrowane z umówami klientów, pozwalając przygotować łatwo i szybko fakturę na podstawie czasu pracy i materiałów i zaewidencjonowac to w kartach pracy.

Śledzenie problemów

Usługi wsparcia, helpdesk, bug tracker, itp

Odseparujesz problemy, które pojawiają się w projekcie, w celu skupienia się nad ich rozwiązywaniem.  Zintegrujesz interakcje z klientem przy każdym problemie i uzyskasz dokładne raporty na temat wyników swojej drużyny.

2 miliony użytkowników prowadzi swą działalność wraz z Odoo