Niesamowita, bezpłatna platforma blogowa

Pisz, projektuj, promuj, angażuj się!

Wyraź siebie za pomocą platformy blogowej Odoo dla firm. Pisz piękne posty, jednocz się z odwiedzającymi, tłumacz treści, a także modernizuj platformy społecznościowe.

To świetne narzędzie będzie skutecznie promować Twoje posty w Google i da Ci możliwość przetłumaczenia ich na wiele języków w zaledwie kilku kliknięciach.

Pisz piękne posty

Przyciągnij większą rzeszę klientów za pomocą zwycięskich kampanii marketingowych

Nasze świetnie zaprojektowane bloki, oparte na systemie "przesuń, upuść", pozwolą Ci stworzyć niesamowite posty, które doskonale integrują obrazy, pliki wideo, wezwania
do działania, cytaty, banery, itd.

Z naszym unikalnym podejściem "edytuj inline", nie musisz być projektantem, by zaprojektować wspaniałą, dobrze wyglądającą treść swoich stron. Każdy post będzie wyglądać tak, jakby został stworzony przez profesjonalnego projektanta.

Automatyczne tłumaczenie przez profesjonalistów

Osiągnij bez wysiłku widownię na całym świecie z wielojęzykowymi postami

Tłumacz swoje posty na wiele języków bez specjalnego oprogramowania oraz bez żadnego wysiłku. Nasza funkcja "tłumaczenie na żądanie" pozwala na korzystanie z profesjonalnych tłumaczy, którzy przetłumaczą wszelkie Twoje zmiany (już od $0.05 za słowo). Przetłumaczone wersje zostaną zaktualizowane, tak szybko, jak tylko zajmą się nimi specjaliści (ok. 32 godziny).

Współdziałaj z odwiedzającymi

Czat z użytkownikami w jednym, prostym kliknięciu

Funkcja zintegrowanego czatu zezwala Ci na rozpoczęcie rozmowy w czasie rzeczywistym z każdym z Twoich gości, otrzymanie informacji zwrotnej na Twoje wcześniej dodane treści, czy choćby uzyskanie pomysłów i wskazówek dotyczących pisania nowych postów.

Współdziałanie z użytkownikami jest także świetną metodą na przekształcenie odwiedzających w klientów i wygenerowanie większej sprzedaży.

Buduj lojalność klientów

Integracja z social media, a dzięki temu łatwiejsze zdobywanie zwolenników

Przycisk "śledź" zezwoli odwiedzającym na otrzymywanie Twoich postów drogą mailową bez żadnego wysiłku i bez zbędnej rejestracji. Ikony mediów społecznościowych pozwolą im także, na dzielenie się ich ulubionymi postami jedynie jednym kliknięciem.

Tweetuj i komentuj

Dzięki naszym niesamowitym, nowym funkcjom, Twoi odwiedzający będą mogli
w zaskakująco prosty sposób "tweetować" części postu, wybierając zdanie które chcą udostępnić. Wypowiedzenie się na temat konkretnej części blogu będzie możliwe także bezpośrednio na stronie.

Integracja z użytkownikami jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Integracja z Google Analytics

Śledź wpływ każdego postu

Uzyskuj jasny obraz ze swojego przepływu sprzedaży. Odoo Google Analytics domyślnie śledzi wszelkie aktywności związane z koszykami Twoich klientów, wezwania do działania, itp.

Ponadto, wszystkie narzędzia marketingowe Odoo (masowa korespondencja, kampanie, itd.) powiązane są z Google Analytics, byś mógł uzyskać pełne spojrzenie na swoją firmę.

SEO zoptymalizuje posty

Przyciągaj nowych odwiedzających dobrymi referencjami

Narzędzia SEO są od razu gotowe do użytku i nie wymagają dodatkowej konfiguracji. Odoo sugeruje słowa kluczowe, według najczęściej wyszukiwanych terminów w Google. Google Analytics śledzi zainteresowania Twoich klientów; a mapy stron dla indeksowania Google są tworzone automatycznie.

Automatycznie generujemy uporządkowane treści tak, aby jak najskuteczniej promować Twoje produkty i wydarzenia za pośrednictwem Google.

Odoo text and image block

Motywy przyjazne projektantom

Prosto wykonany, piękny design

Nasze motywy wspaniałe i łatwe do zaprojektowania. Nie potrzebujesz niczego rozwijać, by stworzyć nową stronę, motyw czy blok. Używamy przejrzystej struktury HTML, bootstrapa CSS, a dzięki naszej modułowości Twoje motywy mogą być łątwo rozpowszechnione.

Jest to wspaniałe rozwiązanie zarówno dla pisarzy, jak i projektantów. Oparta na blokach struktura pozwala zachować czystość strony nawet po dodaniu nowych treści.

Prawa dostępu

Przystosuj proces publikacji do Twoich własnych potrzeb

Nie każdy potrzebuje tego samego dostępu do Twojej witryny. Projektanci zarządzają układem stron, autorzy tworzą treści, a redaktorzy ją zatwierdzają. Odoo pozwala zorganizować proces publikacji w zależności od Twoich potrzeb.

Inne prawa dostępu, związane z obiektami biznesowymi (produktami, ludźmi, wydarzeniami, itp.), bezpośrednio działają na podstawie standardowych praw Odoo, więc nie będziesz musiał konfigurować ich dwukrotnie.

2 miliony użytkowników prowadzi swą działalność wraz z Odoo