Fakturowanie bajecznie proste

Wyślij profesjonalne faktury i zarejestruj płatności online

Oprogramowanie rozliczeniowe Odoo pozwala na tworzenie i wysyłanie profesjonalnych faktur i przyjmowania płatności online.  System integruje się bezpośrednio z innymi aplikacjami Odoo automatycznie przypisując rachunki na podstawie dokonanych działań.

Wysyłanie faktur bez wysiłku

Fakturowanie elektroniczne w jednym kliknięciu

Łatwe fakturowanie - wysyłanie faktur bezpośrednio do klientów jednym kliknięciem.  Faktura zostanie automatycznie dołączona do wiadomości email w postaci pliku PDF.  To wspaniałe i proste rozwiązanie, przydatne nie tylko dla małych przedsiębiorstw, ale również dla dużych, międzynarodowych koncernów.

Zapłaty szybciej

Płatności online oraz zautomatyzowane wezwania

Otrzymuj zapłaty wraz z paypal lub innym podobnym usługodwacą przetwarzania płatności. Pozbądź się stresu stałego wysyłania upomnień do dłużników. Wystarczy raz skonfigorować, potem wezwania system sam wyśle automatycznie. Zapłaty otrzymasz zatem szybko. 

Dzięki temu programowi open source, można korzystać ze wszystkich zalet łatwego i prostego procesu fakturowania, dodatkowo w standardzie EDI.

Połącz swoje konta bankowe

Importuj wyciągi bankowe i uzgadniaj je w zaledwie kilku kliknięciach. Przygotowuj także zlecenia płatności na podstawie faktur dostawców i ich terminów płatności.

Analizuj swoją sprzedaż

Bezpośredni dostęp do kluczowych informacji z pomocą dynamicznych i konfigurowalny pulpitów. Stworzysz własne definicje i analizy faktur; według produktu, klienta, sprzedawcy, itp.

Integracja z innymi aplikacjami

Możesz fakturować automatycznie na podstawie zamówienia sprzedaży, zamówienia na dostawy, umowy lub według czasu i materiałów.  

Zdefiniujesz automatyczne generowanie faktur powtarzających się cyklicznie.

2 miliony użytkowników prowadzi swą działalność wraz z Odoo