Edytuj wszystko inline!

To co widzisz, jest tym co otrzymasz. Naprawdę!

Twórz przepiękne strony internetowe bez żadnej wiedzy technicznej. Unikalne podejście Odoo "edytuj inline" czyni budownie stron zaskakująco prostym. Nigdy więcej skomplikowanego zaplecza technicznego; wystarczy, że klikniesz i zmienisz dowolną treść, przenosząc gdziekolwiek to, co potrzebujesz.

Zmieniaj ceny produktów, pogrubiaj napisy, dodawaj nowe informacje. Wszystko to jesteś w stanie zrobić nawet w podróży. Po prostu klikasz i zmieniasz.

To takie proste.

Niesamowite, zdumiewająco piękne

Prosta konstrukcja z wykorzystaniem przejrzystych bloków

Bloki Odoo pozwalają Ci projektować nowoczesne strony internetowe od podstaw. Jest to bardzo prosty sposób w porównaniu do innych metod budowania stron.

Nieważne czy to opis produktu, blog czy strona statyczna, nie potrzebujesz być profesjonalnym projektantem, by stworzyć jasną i zrozumiałą treść korzystając z Odoo.

Wystarczy przeciągnąć, upuścić i dostosować konkretny blok.

Brak synchronizacji, pełna integracja 

Gotowy dla przedsiębiorstw, out-of-the-box

Jednym kliknięciem aktywuj gotowe do użycia funkcje przedsiębiorstwa, takie jak:
e-commerce, zaproszenia do działania (call-to-actions), wydarzenia, ogłoszenia i referencje pracy, blogi, rejestracja newsletter'a, itd.

Tradycyjny eCommerce i CMS zapewniają małą integrację z innymi systemami, ponieważ to nie jest to, na czym się koncentrują. Dzięki integracji Odoo możesz korzystać
z najlepszych programów do zarządzania, aby skupić się na Twoich zleceniach, ubiegających się o pracę, wskazówkach, a także na wielu innych rzeczach - i to w jednej chwili.

Świetne doświadczenie mobilne

Treści responsive  na wszystkich stronach

Otrzymuj przyjazne urządzeniom mobilnym strony internetowe, dzięki przystosowanemu do nich designowi. Wszystkie Twoje strony automatycznie dostosują się do rozmiaru wyświetlacza telefonu komórkowego, tabletu czy komputera stacjonarnego.

Nie musisz się martwić czy strona działa, przeglądając ją z innego użądzenia niż komputer stacjonarny. Z Odoo, Twoja witryna oraz wszelkie wprowadzone przez Ciebie do niej zmiany, są natychmiast przyjazne mobilnie.

Przyciągnij więcej odwiedzających!

Narzędzia SAO na wyciągnięcie ręki

Narzędzie Odoo "SEO promowanie" sugeruje słowa kluczowe, według najczęściej wyszukiwanych terminów w Google. Natomiast narzędzia Search Engine Optimization są od razu gotowe do użytku, nie wymagają konfiguracji.

Google Analytics śledzi domyślnie zakupy, a mapy strony i treści są tworzone automatycznie dla zaindeksowania ich przez Google.

Łatwy dostęp do wielu języków

Szybkie automatyczne tłumaczenia

Twoja witryna może zostać przetłumaczona w profesjonalnym standardzie w wielu językach i to bez wysiłku. Skorzystaj z profesjonalnych tłumaczy, by automatycznie przetłumaczyć całą zawartość z integracją Gango.

W razie edycji strony wzorcowej, Odoo czyni te same zmiany w innych językach w ciągu zaledwie kilku godzin.

Całkowite oparcie o szablony Bootstrap

Projektanci uwielbiają pracę z Odoo

Szablony Odoo są łatwe do zaprojektowania. Nie potrzebujesz rozwijać niczego,
by zaprojektować nowe strony, banery, motywy lub bloki. Używamy przejrzystej struktury HTML, bootstrap CSS.

Dostosuj każdą stronę, na bieżąco za pomocą zintegrowanego edytora szablonów.
Po zakończeniu, możesz rozpowszechnić swoją pracę jako moduł Odoo.

Płynny, siatkowy układ

Łatwe zarządzanie blokami

Zaprojektuj perfekcyjne strony za pomocą metody przeciągania i upuszczania elementów. Przenoś i skaluj je tak, by pasowały do układu jakiego oczekujesz.

Bloki oparte są na czułym, przyjaznym użądzeniom mobilnym systemie płynnej siatki, który skaluje odpowiednio do 12 kolumn wraz ze wzrostem rozmiaru urządzenia, bądź okna rzutni (viewport).   

Profesjonalne motywy

Zmieniaj motyw jednym kliknięciem

Zaprojektuj niestandardowy motyw lub wykorzystaj jeden z już gotowych i przystosowanych do wykorzystania, aby osiągnąć wygląd, którego pragniesz na swojej stronie internetowej.

Wszelkie zmiany następują już po jednym kliknięciu.

2 miliony użytkowników prowadzi swą działalność wraz z Odoo