Bardzo przyjazny PoS - punkt sprzedaży

Konfigurujesz w ciągu kilku minut, sprzedajesz w sekundach

PoS w aplikacji Odoo wprowadza bardzo przejrzysty interfejs bez konieczności instalacji, który działa w trybie online i offline, na prawie każdym nowoczesnym sprzęcie.

Jego pełna integracja z magazynem i rachunkowoścą daje prawdziwe statystyki czasu i konsolidację poprzez wszystkie sklepy, bez konieczności integracji kilku aplikacji.

Online i offline

Punkt sprzedaży Odoo pozostaje stabilny, nawet przy braku połączenia

Skonfiguruj nowe punkty mając zapewniony tylko dostępem do internetu: brak instalacji, konkretny sprzęt nie jest wymagany. Dzaiła równie dobrze na komputerach stacjonarnych, iPadach i innych tabletach, laptopach i przemysłowych urządzeniach PoS.

Podczas gdy internet jest niezbędny do uruchomienia punktu sprzedaży, będzie on pozostawać funkcjonalny nawet przy braku połączenia.

Pracuje ze sprzętem, który już masz

Komputery stacjonarne, laptopy, tablety - działa na wszystkim

W przeglądarce

Odoo PoS jest aplikacją internetową, która może działać na każdym urządzeniu, które wyświetla strony internetowe, bez specjalnych wymagań instalacyjnych.  Treści responsive. Nie jest potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt.

Ekran dotykowy czy klawiatura?

Punkt sprzedaży działa idealnie na wszelkiego rodzaju urządzeniach obsługujących dotyk, czy to będa tablety multi-touch takie jak iPad czy też terminale dotykowe keyboardless.

Wagi i drukarki

Skanery kodów kreskowych i drukarki są obsługiwane i nie wymagją ustawień.Wagi, kasy i inne urządzenia peryferyjnych mogą zostać obsłużone stosując API proxy.

Super przejrzysty interfejs użytkownika

Detaliści uwielbiają używać  PoS Odoo jako  oprogramowania

Proste i piękne

Pożegnaj się z brzydkimi, przestarzałymi systemami PoS i ciesz się interfejsem WWW Odoo, zaprojektowanym dla nowoczesnego sprzedawcy.

Zaprojektowane dla wydajności

Czy to będzie restauracja czy też sklep, można włączyć kilka "biletów" równolegle, więc klient nie będzie zbędnie oczekiwał.

Niezwykle szybkie wyszukiwanie

Skonowanie produktów, przeglądanie hierarchicznych kategorii pozwala szybko uzyskać informacje na temat produktów i szybką filtrację spośród wszystkich produktów.

Zintegrowane zarządzanie zapasami

Skonsolidujesz wszystkie kanały sprzedaży w czasie rzeczywistym: sklepy, e-commerce, zespoły sprzedażowe.  Otrzymasz rzeczywistą kontrolę magazynu i dokładne prognozy zapotrzebowań.

Dodatkowe usługi dla klientów w sklepie

Naprawy, gwarancje, dostawy, itp.

Oprogramowanie open source Odoo zawsze oferuje wielkie możliwości. 
Klienci wyniosą pozytywne doświadczenia dzieki zintegrowaniu ich pełnej obsługi w sklepie. Dokonasz ewentualnych korekt, śledzisz gwarancje, uwzględniasz reklamacje, planujesz dostawy zamówień, itp

Zintegrowane fakturowanie i księgowość

Produkujemy faktury klientów w zaledwie kilku kliknięciach. Sprzedaży i kontrolę środków pieniężnych mamy w czasie rzeczywistym. Użycie Odoo daje potężny system raportowania dla podejmowania trafnych decyzji i zwiększenia wydajność swojego sklepu.

Nie ma więcej kłopotów z integracją różnych programów: wszystkie operacje sprzedaży i magazynowe odbęda się automatycznie.

Interfejs self-checkout

Zmniejszysz koszty poprzez obniżenie liczby potrzebnych kasjerów. Tryb self-checkout pozwala klientom samemu skanować produkty i regulowac płatnośc z dedykowanym i bardzo łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika.

Użyj światła i dźwięku do realizacji zapłat zbliżeniowych.

Jednolite dane we wszystkich sklepach

Synchronizuj produkty, ceny i klientów bez żadnego wysiłku

Nowe produkty, strategie cenowe i promocje automatycznie stosowane są w wybranych sklepach. Praca odbywa się na jednolitej bazie klientów. Nie jest potrzeby jakikolwiek skomplikowany interfejs w celu wdrożenia globalnej strategii, we wszystkich swoich sklepach.

Z Odoo  jako zapleczem, otrzyymasz sprawdzony system doskonale nadający się dla dowolnej skali - od małych sklepów do dużych międzynarodowych korporacji.

Poznawaj swoich klientów - w sklepie i online

Sukcesy marki wygenerujesz integrując wszystkie swoje relacje z klientami we wszystkich swoich kanałach, opracowując dokładne profile klientów i komunikując się z kupującymi, pomagając im podejmować trafne decyzje zakupowe, w sklepie i online.

Z Odoo, masz 360° obraz klienta, w tym: w wielu kanałach sprzedaży, w historii kontaktów, w profilach i w innych.

2 miliony użytkowników prowadzi swą działalność wraz z Odoo