Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

1

numeracja faktur sprzedaży

przez
Jarek z Warszawy
na 12.01.2016, 22:41 4589 odsłony

Witam,

Proszę o podpowiedz w którym miejscu konfiguruje się wygląd numeru i parametry (np. miesięczna/roczna?) faktury

Pozdrawiam


0

Dariusz Żbikowski

--Dariusz Żbikowski--

1280
| 4 3 3
LODZ, Polska
--Dariusz Żbikowski--
Dariusz Żbikowski
na 13.01.2016, 08:11

Menu /Ustawienia/Techniczne/Numeracje i identyfikatory/Numeracje

  • Oflaguj


0
Paweł
na 25.07.2016, 18:01

Witam,

mam problem z ustawieniem numeracji dla faktur, nie mogę znaleźć opcji definiowania wzoru - powyższa ścieżka nie odpowiada wersji jaką mam 9.0c. Przeglądałem moduły, ale nigdzie nie udało mi się znaleźć pol gdzie mógłbym zdefiniować system numeracji np. FV/nn/mm/rrrr gdzie nn jest zerowane początkiem każdego miesiąca.

  • Oflaguj

Aby odnaleźć tę ścieżkę aktywuj najpierw tryb developerski. Menu About--> Activate developer mode.

Dariusz Żbikowski
na 26.07.2016, 07:47

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 12.01.2016, 22:41
Oglądano: 4589 razy
Ostatnia aktualizacja: 30.10.2017, 20:01