Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Dostosowanie Odoo do wymogów JPK

przez
Lukasz P
on 28.11.2017, 15:01 722 odsłony

Witam!

Czy ktoś wie, czy są jakieś moduly pozwalające dostosować Odoo do nowych wymogów? W wikipedii wymienione są moduły do księgowości PL, ale wygląda na to że jest to jakaś kryptoreklama bo nie można ich nigdzie znaleźć


0

Dariusz Żbikowski

--Dariusz Żbikowski--

1280
| 4 3 3
LODZ, Polska
--Dariusz Żbikowski--
Dariusz Żbikowski
na 30.11.2017, 12:35

O ile dobrze mi wiadomo, nie ma ogólnodostępnych i bezpłatnych modułów dostosowujących Odoo do naszych realiów fiskalnych, także JPK. Tego typu moduły zwykle wdrażane są odpłatnie.

PS> Udostępniliśmy ostatnio wersję 10 sytemu DEMO. W niej można zapoznać się z różnymi rozwiązaniami, także z wysyłką bezpośrednią JPK z poziomu samego Odoo (tj. bez pośrednictwa innych systemów typowo księgowych).


  • Oflaguj


0
Tomasz
na 03.03.2018, 02:43

Witam, myśmy dopasowali wygląd faktur i faktur korekt oraz integrację z Comarch Optima, która działa tak, że generujesz plik z informacjami o fakturach, wysyłasz do księgowego, on importuje to do Optimy i robi już wszystkie potrzebne raporty i pliki .jpk na bazie tego pliku. Ułatwia i oszczędza to dużo pracy. Zapraszam do kontaktu na info@hadron.eu.com jeżeli jesteście zainteresowani zakupem tego modułu. Napisz jaką wersję odoo używacie i czy rozliczenia tylko w PLN czy też w innych walutach.

  • Oflaguj

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

5 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 28.11.2017, 15:01
Oglądano: 722 razy
Ostatnia aktualizacja: 03.03.2018, 02:43