Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Błąd podczas inwentaryzacji/przyjęcia materiału

przez
chomik123
na 20.07.2017, 07:56 2635 odsłony

Cześć, Dzisiaj wyskoczył mi błąd jak poniżej podczas próby przyjęcia towaru na magazyn. Nie mam bladego pojęcia co z tym zrobić i o co chodzi. Jednostki na produktach mam ustawione. Nigdy wcześniej nic takiego się nie pojawiało.

 

The operation cannot be completed, probably due to the following:
- deletion: you may be trying to delete a record while other records still reference it
- creation/update: a mandatory field is not correctly set

[object with reference: weight_uom_id - weight.uom.id]

Może warto podać wersje systemu z której korzystasz?

Dariusz Żbikowski
na 20.07.2017, 08:05

Aktualizacja pomogła, uff. Dzięki :) temat do zamknięcia

chomik123
na 20.07.2017, 08:48

0

Dariusz Żbikowski

--Dariusz Żbikowski--

1280
| 4 3 3
LODZ, Polska
--Dariusz Żbikowski--
Dariusz Żbikowski
na 20.07.2017, 08:41

Pole weight_uom_id pochodzi z modułu delivery. Za jego pomocą wyliczane są wagi przesyłek. Wypełnienie tego pola jest wymagane. Szukaj rozwiązania związanego z nim (może warto zrobić update modułu delivery).

  • Oflaguj


0
chomik123
na 20.07.2017, 08:08

Odoo 9.0.

  • Oflaguj

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 20.07.2017, 07:56
Oglądano: 2635 razy
Ostatnia aktualizacja: 20.07.2017, 08:48