Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Pomoc w instalacji konektora (zatrudnię)

przez
Arek
na 15.04.2016, 09:52 2831 odsłony

Witam serdecznie, jestem przedstawicielem niewielkiej firmy w której chcemy wdrożyć system Odoo i sprzęgnąć go z maszynką sklepu PrestaShop, za pomocą tego konektora ->https://www.techreceptives.com/page/odoo-prestashop-connector

Konektor dostępny jest do zakupu tutaj -> http://addons.prestashop.com/pl/8056-odoo-openerp-bridge.html

Potrzebujemy kogoś kto napiszę dla Nas przejrzystą instrukcję instalacji, lub wykona to dzięki zdalnemu połączeniu pulpitów, lub przyjedzie do Poznania i zainstaluje Odoo wraz z modułem PrestaShopu na jednym z Naszych komputerów (kwestia do ustalenia). 

Odoo chcemy mieć w wersji darmowej. Konektor zakupimy. 

Oferujemy wynagrodzenie za usługę na warunkach ustalanych indywidualnie. Nie wymagamy żadnych udokumentowanych umiejętności. Płacimy za wykonanie zadania. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 61 64 64 075 

Nie podałeś, która wersja Odoo cię interesuje i... pytanie czy akurat do niej pasuje ten konektor?

Janusz Stefaniak
na 15.04.2016, 10:39
Witam, nie podałem, bo szczerze mówiąc nie wiem.
Testowałem wstępnie najnowszą wersję Odoo dostępną na ich stronie.
Nie widziałem tam wersji starszych do ściągnięcia.

Kwestię tego czy dany konektor pasuje do powiedzmy najnowszej wersji Odoo zostawiamy wykonawcy,
bo sami tego nie wiemy...

Pozdrawiam,
--
Arkadiusz Garczyk
Specjalista ds. technologii neurorehabilitacyjnych i interfejsów nerwowych
Neurorehabilitation and Neural Interfaces Technology Specjalist
Kim jestem i czym się zajmuję?

INNOMED
www.innomed.pl
ul. Przepiórcza 9/lokal 1A
60-162 Poznań, POLAND
tel.: 61 64 64 075

W dniu 2016-04-15 o 12:39, Janusz Stefaniak pisze:
<blockquote cite="mid:1460716772.385185003280640.131615615882694-openerp-376-forum.post@odys" type="cite">

Nie podałeś, która wersja Odoo cię interesuje i... pytanie czy akurat do niej pasuje ten konektor?

--
Janusz Stefaniak
Sent by Krokus Sp. z o.o. using Odoo about Post na forum Pomoc w instalacji konektora (zatrudnię)

Nie znaleziono wirusów w tej wiadomości.
Sprawdzone przez AVG - www.avg.com
Wersja: 2016.0.7539 / Baza danych wirusów: 4545/12036 - Data wydania: 2016-04-15



Arek
na 15.04.2016, 10:45

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 15.04.2016, 09:52
Oglądano: 2831 razy
Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016, 11:00