Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Jak działają aliasy do poczty email ?

przez
Mateusz
na 17.08.2017, 16:34 1735 odsłony

Witam

Konfigurowałem już kilka razy poczte w Odoo i bezskutecznie, wysyłanie poczty z odoo i vice versa nie działa. Konfigurację wykonywałem na podstawie ogólnodostępnych filmów Youtube (wersja 10), z tą różnicą że tam przesyłąnie poczty działało a u mnie nie.....
Czy jest kogoś, kto mógłby mi zdalnie pomóc skonfigurować mój system ?

Nie mając jeszcze działającej skrzynki próbuje zrozumieć na czym polegają aliasy w skrzynce pocztowej i catchall ? Mając poczte xyz@gmail.com można za pomocą aliasów automatycznie przekierowywać wiadomości do docelowych miejsc? (np do konkretnego projektu? Jeśli tak to jest to super!!!!

W przykładowej konfiguracji poczty pokazano wpisanie przykładowej domeny "mycompany.com" Czy domena też się zmienia? Myślę że wiele niejasności sprawia że ten system nie jest jeszcze tak rozpoowszechniony jak być powinien a szkoda....

Mat

 

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 17.08.2017, 16:34
Oglądano: 1735 razy
Ostatnia aktualizacja: 17.08.2017, 16:34