Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Import export w odoo

przez
smoq72
na 04.03.2016, 13:12 3502 odsłony

Jak najprosciej wyexportowac produkty wraz z zestawieniami materiałowymi i je zaimportować ?

 

Dlaczego nie możesz wyeksportować oddzielnie samych produktów i oddzielnie zestawień materiałowych?

Dariusz Żbikowski
na 04.03.2016, 19:39

0
Przemek
na 08.03.2016, 09:55

U mnie wyglądało to tak: najpierw oddzielnie export produktów i bom (do dwóch plików), kryteria exportu to wszystkie pola zaznaczone na fioletowo + name + ew. dodatki takie jak cena itp.. Następnie import samych produktów, jeżeli wszystko jest poprawnie, import bom. Z tym że (jeżeli dobrze pamietam) przy imporcie bom kluczem powinna być nazwa "name" (gdyż  "product_tmpl_id/id" może być inny w systemie źródłowym i docelowym).

  • Oflaguj


0
smoq72
na 04.03.2016, 22:51

jakims cudem nie mam powiązania miedzy nimi po imporcie 

co mam zrobić z tym 

 

Nie znaleziono rekordu odpowiadającego zewnętrzny identyfikator '__export__.mrp_bom_1' w polu 'Zestawienia materiałowe' w wierszu 2

Pobierz wszystkie możliwe wartości

to mam przy imporcie produktu

 

 

produtky sa powiązane z zestawieniami materiałowymi ( produkty skladaja sie z innych produktów )

nie wiem jak to powązac przy imporcie 2 plików ( zestawien i produktów )

 

 

  • Oflaguj

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 04.03.2016, 13:12
Oglądano: 3502 razy
Ostatnia aktualizacja: 08.03.2016, 09:55