Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Podpis elektroniczny

przez
Zyne
na 04.11.2015, 15:58 2334 odsłony

Mam pytanie odnośnie używania podpisu elektronicznego w Odoo - trafiłem na podobne pytanie na https://www.odoo.com/forum/help-1/question/how-to-use-certified-electronic-signature-77200 i po zbadaniu profilu autora trafiłem tutaj :) Ze względu na wymagania odnośnie karmy nie mogłem pociągnąć wątku bezpośrednio na tamtej stronie. Podobnie jak tam, nie mam na myśli widgeta do mazania po ekranie, tylko dołączanie certyfikatów do generowanych pdfów. Chciałem zapytać czy udało się ten temat w jakiś sposób ruszyć lub ew. odpowiednio nakierować?


0

Dariusz Żbikowski

--Dariusz Żbikowski--

1280
| 4 3 3
LODZ, Polska
--Dariusz Żbikowski--
Dariusz Żbikowski
na 05.11.2015, 19:04

Niestety, w tym temacie nie uzyskałem znaczących postępów. Można pewne rzeczy wykonywać ręcznie, np. podpisać każego pdf-a i ponownie użyć go jako załącznika ale to nie jest to czego szukałem.  Niestety pdf jest generowany na serwerze a podpis powinien być składany na komputerze użytkownika - tu tkwi spory problem techniczny :(

  • Oflaguj

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 04.11.2015, 15:58
Oglądano: 2334 razy
Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015, 19:04