Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Modyfikacja PoS [Zamknięte]

przez
Dr.One
na 26.06.2015, 15:34 1037 odsłony

- Pytanie został zamknięty z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 22.09.2015 09:31:20

Chciałbym zmodyfikowac nieco PoS. Ściślej chodzi mi o zatwierdzanie przez wprowadzenie wartości i walidację. Ponieważ w moim przypadku, nie jest to do niczego potrzebne a jedynie utrudnia i spowalnia proces. Zdejmowanie ze stanu chciałbym na zasadzie skan PIP zdjęte. Oczywiście wiem, że mozna ze stanu zdjąć innymi sposobami ale żaden inny sposób nie pozwala na użycie skanera. Chyba, że do wyszukiwania :)

Gdybym mógł wyciąć tę część kodu  która weryfikuje ceny itd byłoby super. tylko Verify i koniec zabawy, następny proszę ...

Taka uproszczona wersja wyłacznie do zdejmowania ze stanu. Zdaje sobie sprawę, że wchodzi jeszcze w grę coś takiego jak lokalizacje itp ale to odrębny problem bo PoS ściąga ze stanu nie uwzględniając lokalizacji produktu w magazynie. Przynajmniej nie zauważyłem :).

(z tego co zauważyłem większość interesujących mnie plików znajduje się w /point_of_sale/static/lib/ i /point_of_sale/static/src/js/ czy się mylę ?)

Chyba prędzej napiszę od początku swój moduł ....

 

Próbowałem trochę przegrzebać kod ale nie widzę gdzie mógłbym cokolwiek zmodyfikować. Nie ma dostępnego trybu Developerskiego dla tego modułu.

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 26.06.2015, 15:34
Oglądano: 1037 razy
Ostatnia aktualizacja: 26.06.2015, 15:34