Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

1

Drukarka fiskalna Posnet

przez
SzymonL
on 19.03.2015, 07:24 2485 odsłony

Witam, czy odoo będzie współpracować z drukarka fiskalna Posnet thermal XL? Czy po zainstalowaniu sterownika dla Windows będzie można drukować paragony fiskalne? Czy potrzeba jakiegoś modułu dodatkowego, jak to wygląda, jak się za to zabrać?

1
Janusz Stefaniak
na 19.03.2015, 19:08

Odoo może generować wydruki na niektórych drukarkach termicznych i np wydrukować treść paragonu. Jednak obsługa procesu fiskalizacji Posnet wymaga już specjalnego protokołu. Konieczne jest stworzenie dodatkowych modułów obsługujących ten proces.

• Oflaguj

0
Tomasz
na 23.08.2015, 19:20

Będziemy robili konektor Odoo z drukarkami fiskalnymi, szukamy sponsorów, z którymi podzielimy się modułem. Cos na zasadzie kickstartera szukamy backpacersow. Jeżeli bylby ktos zaintersowany to zapraszam do kontaktu na info@hadron.eu.com 

• Oflaguj

0
Ktos
na 26.07.2015, 13:56

Czy są jakieś postępy w temacie drukarek fiskalnych?

• Oflaguj

0
Tomasz
na 20.03.2015, 22:41

nikt jeszcze  nie zrobil integracji z drukarką fiskalną? Elzab lub jaką kolwiek inną? Ja bylbym zainteresowany wspolpracą nad zrobieniem takiego modulu.

• Oflaguj

Jak znam Elzab i życie to nikt i specjalnie mnie to nie dziwi :)

Dr.One
na 20.03.2015, 23:54

Jestem również zainteresowany współpracą w takim zakresie.

Dariusz Żbikowski
na 23.03.2015, 09:07

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 19.03.2015, 07:24
Oglądano: 2485 razy
Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015, 19:20